Spływ kajakowy Odrą z Głogowa do Szczecina

Spływ Odrą - pomysł na rodzinny urlop w kajku 7-10 dni

Spływ kajakowy Odrą z okolic Głogowa do Szczecina jest fantastycznym pomysłem na aktywny i rodzinny urlop. Piękny i dziki krajobraz, zróżnicowany i bezpieczny charakter rzeki oraz cisza i piękna natura pozwalają odpocząć od miejskiego zgiełku. Nieograniczone możliwości biwakowe w namiocie na majestatycznych rzecznych ostrogach, czy pięknych porośniętych trawą brzegach sprawiają niesamowite wrażenia szczególnie o wschodzie i zachodzie słońca. Odra w górnych odcinkach na wysokości Głogowa  jest stosunkowo wąska i kręta, a dzikie tereny przez które przepływa są idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. Na wysokości Krosna Odrzańskiego możemy podziwiać piękne wzgórza z winnicami i cieszyć się wędkowaniem na jednym z najbardziej łownych obrębów wędkarskich Odry. Dzięki kajakom wyprawowym, które są dostępne w naszej wypożyczalni wielodniowy spływ z całym ekwipunkiem biwakowym nie jest problemem. Bezpłatne biwaki i traperskie przyrządzanie posiłków sprawia że jest to jeden z najtańszych aktywnych  pomysłów na urlop. 

ciekawe trasy kajakowe zachodniopomorskie fajne spływy kajakowe spływ kajakowy odra spływy kajakowe odrą odra wypożyczalnia kajków szczecin kajaki zachodniopomorskie spływy kajakowe bezpieczne kajaki Szlak kajakowy odry bezpieczne spływy kajakowe siadło dolne kajaki Szlak kajakowy koło szczecina ciekawe spływy kajakowe ciekawe trasy kajakowe zachodniopomorskie najpopularniejsze trasy kajakowe zachodniopomorskie

Spływy wielodniowy Odrą z transportem 

Rzeka Trasa Długość Czas płynięcia Cena za osobę
Odra Malczyce-Szczecin 440km 10-12 dni od 290 zł/os*
Odra Kostrzyn n/Odrą-Szczecin 100 km 2-3 dni od 150 zł/os*
* przy min. 10 uczestnikach spływu
Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń do nas lub napisz, pomożemy wybrać Tobie najlepszą rzekę dopasowaną do umiejętności oraz oczekiwanych atrakcji.

Polecane spływy kajakowe

Spływ kajakowy Rega Wśród wielu kajakarzy Rega uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych rzek województwa zachodniopomorskiego. Czwarta co do długości rzeka w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku czyni ją niezwykle atrakcyjną szczególnie dla tych, którzy cenią bliskość dzikiej przyrody i zróżnicowany charakter rzeki podczas spływu.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 11
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy dla firm Spływ kajakowy to wyjątkowa forma aktywności fizycznej na łonie przyrody oraz świetny sposób na integrację i motywację uczestników imprezy. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów kajakarstwa i animatorów turystyki zadba o Państwa bezpieczeństwo na wodzie oraz zapewni również szereg atrakcji mających na celu integrację i motywację całej grupy.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej

Spływ z cateringiem Uczta grillowa bez limitowanych porcji po spływie kajakowym z degustacją piw świata i napoi orientalnych to oferta kierowana dla tych którzy po wysiłku fizycznym na świeżym powietrzu lubią po prostu dobrze zjeść. W menu takiej uczty znajdziesz między innymi: karkówkę, filety drobiowe, kaszanki, kiełbasy, szaszłyki, warzywa, sosy, surówki itp.

Cena: od 69 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej