Spływ kajakowy jednodniowy, spływy jednodniowe zachodniopomorskie, spływ dwudniowy z noclegiem, spływy kajakowe z noclegami, spływ kajakiem Rega, spływy regą do morza, spływ regą opinie

Spływy

Realizujemy spływy kajakowe na różnych rzekach

Wszystkie poniższe spływy dostępne są zarówno w wariantach
jednodniowych oraz wielodniowych w dowolnych konfiguracjach. 
Jeśli chcesz poznać szczegóły prosimy zapoznać się z poniższą ofertą, 
a w razie dodatkowych pytań o bezpośredni kontakt . 

Spływ kajakowy Rega Wśród wielu kajakarzy Rega uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych rzek województwa zachodniopomorskiego. Czwarta co do długości rzeka w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku czyni ją niezwykle atrakcyjną szczególnie dla tych, którzy cenią bliskość dzikiej przyrody i zróżnicowany charakter rzeki podczas spływu.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 11
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy dla firm Spływ kajakowy to wyjątkowa forma aktywności fizycznej na łonie przyrody oraz świetny sposób na integrację i motywację uczestników imprezy. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów kajakarstwa i animatorów turystyki zadba o Państwa bezpieczeństwo na wodzie oraz zapewni również szereg atrakcji mających na celu integrację i motywację całej grupy.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej

Spływ z cateringiem Uczta grillowa bez limitowanych porcji po spływie kajakowym z degustacją piw świata i napoi orientalnych to oferta kierowana dla tych którzy po wysiłku fizycznym na świeżym powietrzu lubią po prostu dobrze zjeść. W menu takiej uczty znajdziesz między innymi: karkówkę, filety drobiowe, kaszanki, kiełbasy, szaszłyki, warzywa, sosy, surówki itp.

Cena: od 69 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy Ina Ina jest jedną z bardziej malowniczych i ciekawych rzek Pojezierza Zachodniopomorskiego odwiedzaną przez kajakarzy. Najpopularniejsze i najczęściej odwiedzane trasy kajakowe znajdują się w okolicy Goleniowa i Sowna. Mimo swoich walorów przyrodniczych nie jest aż tak obleganą rzeką przez turystów jak inne lokalne rzeki.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy
Ilość tras: 5
Długość tras: 9-30 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy Płonią Płonia swoim charakterem jest porównywana wśród kajakarzy do rzeki Drawy. Poza ogromnym jeziorem Miedwie przez które przepływa rz. Płonia na trasie szlaku kajakowego można zobaczyć wiele ciekawych atrakcji turystycznych, młyny wodne oraz podziwiać przepiękną przyrodę otaczającą rzekę aż do samego jej ujścia jeziora Dąbie.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 11
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy Drawą Drawa jest jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Polski. Czysta woda, malownicze jeziora i zróżnicowane w charakterze odcinki rzeczne ściągają miłośników kajakarstwa z całej Polski. Drawa nie jest ani zbyt trudna, ani zbyt uciążliwa, chociaż trafiają się bystrza o charakterze górskim, przeszkody i zatory oraz drzewa zwalone w poprzek koryta rzek.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 10
Długość tras: 10-35 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy Parsętą Parsęta ma aż 157 km długości i wpada do Bałtyku. Czyni to ją bardzo popularną w środowisku kajakowym. Ma zróżnicowany charakter dzięki czemu znajdziemy tam trasy zarówno dla amatorów jak i tych którzy szukają wyzwań. Górne trasy polecany bardziej zaawansowanym kajakarzom natomiast dolne tym którzy zaczynają przygodę z kajakiem.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 10-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy na Międzyodrzu Wody Szczecina i okolic dzięki swej malowniczości, różnorodności i zmiennemu charakterowi czynią te akweny prawdziwym rajem dla kajakarzy. Zarówno miłośnicy kajakarstwa morskiego jak i amatorskiej turystyki kajakowej znajdą tutaj wiele ciekawych szlaków. Oferujemy wycieczki kajakowe na kajakach morskich oraz turystycznych.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami uciążliwy
Ilość tras: 20
Długość tras: 10-30 km

Czytaj więcej

Spływy kajakowe wielodniowe Jeśli chcesz spędzić urlop w kajaku i płynąć przez 7 do 10 dni jedną z najpiękniejszych rzek województwa zachodniopomorskiego, nie mogłeś lepiej trafić. Pomożemy Tobie w zaplanowaniu trasy spływu, wskażemy miejsca biwakowe, wywieziemy w górę rzeki i odbierzemy z miejsca do którego dopłyniesz. Również przewozimy bagaże wzdłuż szlaku.

Cena: do 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 7
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Wyprawy kajakowe Ta oferta przygotowana jest specjalnie dla tych, którzy znudzili się pływaniem po popularnych szlakach kajakowych. Dla takich osób mamy specjalną ofertę, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających śmiałków. Dostarczymy profesjonalny sprzęt i zawieziemy Ciebie na takie trasy gdzie każdy kilometr rzeki będzie niezapomnianą przygodą życia.

Cena: od 999 zł/os
Poziom trudności: łatwy czasem trudny
Ilość tras: 2
Długość tras: 12-30 km

Czytaj więcej
Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń do nas lub napisz, pomożemy wybrać Tobie najlepszą rzekę dopasowaną do umiejętności oraz oczekiwanych atrakcji.