Wyprawy kajakowe

Wyprawy kajakowe do Szwecji na szkiery 

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla tych kajakarzy, którzy czują się pewnie w kajaku jednoosobowym i chcieli by odkryć nowe szlaki kajakowe również te zagraniczne. Od wielu lat pływamy po majestatycznych akwenach Bałtyku w okolicy szkierów Świętej Anny (południowo-wschodnia Szwecja) Dziki krajobraz i niezapomniany klimat biwakowania na małych wysepkach zdala od ludzi sprawia, że czujesz się jak w innej krainie.  Zapewniamy specjalistyczny sprzęt wyprawowy oraz transport z Polski. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami, podamy Tobie więcej szczegółowych informacji oraz sprawdzimy dostępność terminów.

Wyprawy kajakowe w  Polsce - Zalew Szczeciński

Cennik wypraw kajakowych do Szwecji i nie tylko...

Miejsce Czas
płynięcia
Cena za
osobę od
Szkiery św. Anny, Szwecja 5-7 dni 999 zł*
Jez. Dąbie, "Betoniowiec", stocznia, Zalew Szczeciński, kanały portowe 2-3 dni 199 zł*
Zalew Szczeciński + szkolenie  2 dni 199zł*
Odra + szkolenie  2 dni 199 zł*
* przy min. 6 uczestnikach wyprawy
Więcej informacji o poszczególnych wyprawach kajakowych ze szkoleniem udzielimy telefonicznie. 
Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń do nas lub napisz, pomożemy wybrać Tobie najlepszą rzekę dopasowaną do umiejętności oraz oczekiwanych atrakcji.

Polecane spływy kajakowe

Spływ kajakowy Rega Wśród wielu kajakarzy Rega uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych rzek województwa zachodniopomorskiego. Czwarta co do długości rzeka w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku czyni ją niezwykle atrakcyjną szczególnie dla tych, którzy cenią bliskość dzikiej przyrody i zróżnicowany charakter rzeki podczas spływu.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 11
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy dla firm Spływ kajakowy to wyjątkowa forma aktywności fizycznej na łonie przyrody oraz świetny sposób na integrację i motywację uczestników imprezy. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów kajakarstwa i animatorów turystyki zadba o Państwa bezpieczeństwo na wodzie oraz zapewni również szereg atrakcji mających na celu integrację i motywację całej grupy.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej

Spływ z cateringiem Uczta grillowa bez limitowanych porcji po spływie kajakowym z degustacją piw świata i napoi orientalnych to oferta kierowana dla tych którzy po wysiłku fizycznym na świeżym powietrzu lubią po prostu dobrze zjeść. W menu takiej uczty znajdziesz między innymi: karkówkę, filety drobiowe, kaszanki, kiełbasy, szaszłyki, warzywa, sosy, surówki itp.

Cena: od 69 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej