Kajak morski Prijon Seayak 520

Kajak morski Prijon Seeyak 520 parametry techniczne:

  • Długość 518 cm
  • Szerokość 58 cm
  • Waga 28 kg
  • Pojemność 380 l
  • Ładowność 140 kg
  • Kokpit 2 (92 cm)
  • Pojemność komór bagażowych: przód 55 l, tył 107 l
  • Waga kajakarza 80 - 120 kg
  • Materiał Polietylen HTP

Prijon Seayak 520 HV dedykowany jest dla kajakarzy, którzy preferują turystykę wyprawową po dużych akwenach z większą ilością bagażu. Doskonale sprawdza się na dużych akwenach szczególnie nawet przy w trudnych warunkach. Specjalnie zaprojektowany kadłub doskonale radzi sobie z wielkimi falami, a jego ergonomiczny kształt nadaje mu niesamowitej szybkości przez co można pokonać na nim znaczne odległości.  Śmiało można powiedzieć, że jest to mercedes wśród kajaków tej klasy.  

Cena wypożyczenie Prijon Seayak 520 HV
z osprzętem (wiosłem + kamizelką)

Czas wypożyczenia kajaka Cena za kajak/dzień
powyżej 5 dni 50 zł
1-5 dni 70 zł
Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń do nas lub napisz, pomożemy wybrać Tobie najlepszy kajak dopasowany dla Ciebie.

Polecane spływy kajakowe

Spływ kajakowy Rega Wśród wielu kajakarzy Rega uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych rzek województwa zachodniopomorskiego. Czwarta co do długości rzeka w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku czyni ją niezwykle atrakcyjną szczególnie dla tych, którzy cenią bliskość dzikiej przyrody i zróżnicowany charakter rzeki podczas spływu.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 11
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy dla firm Spływ kajakowy to wyjątkowa forma aktywności fizycznej na łonie przyrody oraz świetny sposób na integrację i motywację uczestników imprezy. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów kajakarstwa i animatorów turystyki zadba o Państwa bezpieczeństwo na wodzie oraz zapewni również szereg atrakcji mających na celu integrację i motywację całej grupy.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej

Spływ z cateringiem Uczta grillowa bez limitowanych porcji po spływie kajakowym z degustacją piw świata i napoi orientalnych to oferta kierowana dla tych którzy po wysiłku fizycznym na świeżym powietrzu lubią po prostu dobrze zjeść. W menu takiej uczty znajdziesz między innymi: karkówkę, filety drobiowe, kaszanki, kiełbasy, szaszłyki, warzywa, sosy, surówki itp.

Cena: od 69 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej