Kajak jednoosobowy Old Town Camden 120

Kajak jednoosobowy Old Town Camden 120

Parametry techniczne:
Długość: 380 cm
Szerokość: 72 cm
Rozmiar kokpitu: 99x44 cm
Maks. waga kajakarza: 180 kg

Kajak amerykańskiej firmy Old Town dedykowany dla osób o dużych gabarytach ceniących przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo. Posiada znakomite właściwości nautyczne. Camden 120 został wyposażony w szczelny luk bagażowy  na rufie oraz mały luk na podręczne drobiazgi na przodzie za kokpitem. Posiada także gumowy uchwyt na telefon, czy nawigacje GPS oraz uchwyt do napojów. Na dziobie i rufie zostało zamontowane elastyczne olinowanie do transportu małych lekkich przedmiotów.

Specjalnie wyprofilowany kokpit kajaka z przyjemną pianką na kolana w połączeniu z bardzo wygodnym siedziskiem zapewnią niesamowity komfort podczas pływania. Siedzisko wykonane jest bardzo miękkiego i komfortowego materiału, a specjalny profil pozwala na lepszą cyrkulację powietrza w upalne dni. Samo siedzisko ma wiele możliwości regulacji, zarówno w przód-tył, jak i wysokość oraz kąt nachylenia. Active Comfort System pozwala na ustawienie kąta siedziska względem dna kajaka oraz ustawienie wysokości oparcia i kąta jego nachylenia.
Posada również wygodne i regulowane podnóżki, korek do wylewania wody i bardzo wygodne uchwyty do transportu kajaku.
Kajak jest bardzo stabilny, dość szybki i dobrze trzyma kursu podczas płynięcia.

Cena wypożyczenia kajaka Old Town Camden 120
z osprzętem (wiosła + kamizelki)

Czas wypożyczenia kajaka Cena za kajak/dzień
powyżej 5 dni 45 zł
1-5 dni 50 zł
Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń do nas lub napisz, pomożemy wybrać Tobie najlepszy kajak dopasowany dla Ciebie.

Polecane spływy kajakowe

Spływ kajakowy Rega Wśród wielu kajakarzy Rega uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych rzek województwa zachodniopomorskiego. Czwarta co do długości rzeka w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku czyni ją niezwykle atrakcyjną szczególnie dla tych, którzy cenią bliskość dzikiej przyrody i zróżnicowany charakter rzeki podczas spływu.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 11
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy dla firm Spływ kajakowy to wyjątkowa forma aktywności fizycznej na łonie przyrody oraz świetny sposób na integrację i motywację uczestników imprezy. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów kajakarstwa i animatorów turystyki zadba o Państwa bezpieczeństwo na wodzie oraz zapewni również szereg atrakcji mających na celu integrację i motywację całej grupy.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej

Spływ z cateringiem Uczta grillowa bez limitowanych porcji po spływie kajakowym z degustacją piw świata i napoi orientalnych to oferta kierowana dla tych którzy po wysiłku fizycznym na świeżym powietrzu lubią po prostu dobrze zjeść. W menu takiej uczty znajdziesz między innymi: karkówkę, filety drobiowe, kaszanki, kiełbasy, szaszłyki, warzywa, sosy, surówki itp.

Cena: od 69 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej