Kajak jednoosobowy Perception Carolina 14

Kajak jednoosobowy Perception Carolina 14 wyprawowy

Parametry techniczne:
Długość: 427 cm
Szerokość: 62 cm
Rozmiar kokpitu: 100x55 cm
Waga kajaka: 23 kg
Maks. waga kajakarza: 170 kg.
Dwa obszerne luki bagażowe
Regulowane podnóżki
Skrzydełka wspierające stabilność pozycji
Regulowany fotel z piankowym obiciem
Wewnętrzne kile pomagające w utrzymywaniu kierunku płynięcia
Olinowanie pokładowe

Carolina 14 expedition to jeden z najbardziej znanych i lubianych wśród kajakarzy model angielskiej firmy Perception. Bardzo wygodny i stabilny kajak ekspedycyjny dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy. Wykonany z wysokiej jakości polietylenu, odporny na przetarcia i uszkodzenia. Doskonałe właściwości pozwalają cieszyć się płynięciem na bardzo różnych akwenach. Regulowane oparcie z miękką i wygodną pianką jest niewątpliwie istotnym elementem poprawiającym komfort podczas płynięcia. Duży zakres regulacji podnóżków istotny szczególnie dla wysokich kajakarzy. Dwa obszerne luki bagażowe pozwalają na zapakowanie znacznej ilości bagaży na kilkudniowy spływ. Model ten jest idealny na wyprawy kajakowe zarówno po krętych rzekach, jak i dużych akwenach.

Cena wypożyczenia kajaka Perception Carolina 14
z osprzętem (wiosła + kamizelki)

Czas wypożyczenia kajaka Cena za kajak/dzień
powyżej 5 dni 45 zł
1-5 dni 50 zł
Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń do nas lub napisz, pomożemy wybrać Tobie najlepszy kajak dopasowany dla Ciebie.

Polecane spływy kajakowe

Spływ kajakowy Rega Wśród wielu kajakarzy Rega uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych rzek województwa zachodniopomorskiego. Czwarta co do długości rzeka w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku czyni ją niezwykle atrakcyjną szczególnie dla tych, którzy cenią bliskość dzikiej przyrody i zróżnicowany charakter rzeki podczas spływu.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 11
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy dla firm Spływ kajakowy to wyjątkowa forma aktywności fizycznej na łonie przyrody oraz świetny sposób na integrację i motywację uczestników imprezy. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów kajakarstwa i animatorów turystyki zadba o Państwa bezpieczeństwo na wodzie oraz zapewni również szereg atrakcji mających na celu integrację i motywację całej grupy.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej

Spływ z cateringiem Uczta grillowa bez limitowanych porcji po spływie kajakowym z degustacją piw świata i napoi orientalnych to oferta kierowana dla tych którzy po wysiłku fizycznym na świeżym powietrzu lubią po prostu dobrze zjeść. W menu takiej uczty znajdziesz między innymi: karkówkę, filety drobiowe, kaszanki, kiełbasy, szaszłyki, warzywa, sosy, surówki itp.

Cena: od 69 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej