Imprezy

Uczty grillowe bez limitowanych porcji!

Przykładowy program spływu z imprezą integracyjną:

10.00  Spotkanie uczestników na starcie spływu lub transport w wybrane miejsce spływu.
10.00-10.30 „Odprawa kajakowa” czyli krótkie szkolenie w zakresie bezpieczeństwa, technik wiosłowania, przekazanie informacji o trasie spływu, atrakcjach oraz dla chętnych profesjonalna rozgrzewka kajakowa prowadzona przez instruktora kajakarstwa.
10.30 – 15.00 Spływ kajakowy wybranym przez Państwa odcinkiem z instruktorem IRR o specjalizacji kajakarstwo i/lub ratownikiem wodnym. W trakcie spływu przewidziany jest czas na przerwę regeneracyjną.
ok. 15.00 -15.30 przejazd do bazy kajakowej w Resku 
ok. 15.30 – 17.00 Imprezy integracyjno-sportowe/ognisko/uczta grillowa

Menu oraz szczegółowy program spływu , imprezy integracyjnej zawsze ustalamy z Klientem indywidualnie kilka dni wcześniej.
Ceny zależą od wielkości grupy oraz opcji i konfiguracji atrakcji jakie Państwo wcześniej wybierzecie.

Każdy spływ można wzbogacić o szereg dodatkowych atrakcji integracyjno-motywacyjnych takich jak:
uczty grillowe bez limitowanych porcji, degustacja "Piw Śiwiata" i napoi orientalnych, kociołek węgierski z ogniska, zajęcia team buildingowe, biesiady ogniskowe z pieczoną kiełbaską, pieczony baran lub dzik, pokazy barmańskie, pokazy baristów, degustacja win z sommelierem, sauny traperskie, paintball, park linowy, off road pojazdami militarnymi, dancing/karaoke, zajęcia sportowe i animacyjne.

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń do nas lub napisz, pomożemy wybrać Tobie najlepszą rzekę dopasowaną do umiejętności oraz oczekiwanych atrakcji.

Polecane spływy kajakowe

Spływ kajakowy Rega Wśród wielu kajakarzy Rega uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych rzek województwa zachodniopomorskiego. Czwarta co do długości rzeka w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku czyni ją niezwykle atrakcyjną szczególnie dla tych, którzy cenią bliskość dzikiej przyrody i zróżnicowany charakter rzeki podczas spływu.

Cena: od 40 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 11
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy dla firm Spływ kajakowy to wyjątkowa forma aktywności fizycznej na łonie przyrody oraz świetny sposób na integrację i motywację uczestników imprezy. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów kajakarstwa i animatorów turystyki zadba o Państwa bezpieczeństwo na wodzie oraz zapewni również szereg atrakcji mających na celu integrację i motywację całej grupy.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej

Spływ z cateringiem Uczta grillowa bez limitowanych porcji po spływie kajakowym z degustacją piw świata i napoi orientalnych to oferta kierowana dla tych którzy po wysiłku fizycznym na świeżym powietrzu lubią po prostu dobrze zjeść. W menu takiej uczty znajdziesz między innymi: karkówkę, filety drobiowe, kaszanki, kiełbasy, szaszłyki, warzywa, sosy, surówki itp.

Cena: od 69 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej