Kajak dwuosobowy Prodigy 2

Parametry techniczne Perception Prodigy 2:

 • Długość - 4,42 m
 • Szerokość - 0,79 m
 • Waga - 33 kg
 • Kokpit - 229 x 58 cm
 • Maksymalne obciążenie - 249 kg
 • Wykonane z bardzo wytrzymałego materiału (polietylen - który jest odporny na uszkodzenia)
 • Bardzo wygodne składane fotele
 • 2 otwarte komory bagażowe
 • 2 regulowane podnóżki z przodu i z tyłu –poprawiają komfort podczas płynięcia
 • Mapnik na dziobie
 • Specjalne uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie kajaków
 • 2 podłużne  wgłębienia na dnie dla lepszej sterowności kajaka
 • Wykonane z bardzo wytrzymałego materiału (polietylen - który jest odporny na uszkodzenia)

To dwuosobowy kajak firmy PERCEPTION. Zaprojektowany został tak, aby zapewnić komfort pływania we dwie a nawet we trzy osoby jeśli zamontujemy w środku dodatkową dostawkę (fotelik) dla dziecka. Kierowany jest głównie dla kajakarzy ceniących przede wszystkim bezpieczeństwo i niesamowity komfort i szybkość podczas płynięcia. Jednostka ta jest wyposażona w bardzo wygodne regulowane siedzenia pokryte neoprenowym wkładem zapewniającym doskonały komfort nawet jeśli zamoczymy go wodą. Konstrukcja kajaka poza parametrami bezpieczeństwa daje również niezapomniane przyjemności z pływania czy to po dużych akwenach czy małych i krętych rzekach z przeszkodami. Kształt dziobu i odpowiednio sprofilowana rufa Prodigy 2 daje możliwość szybkiego skrętu i płynięcia z dużą prędkością. Regulowane podnóżki dają dodatkowy komfort i wsparcie podczas pływania długich dystansów.  Jest to model uwielbiany przez tych którzy pływają kajakiem przez wiele dni z dużą ilością bagaży gdyż jego ładowność to aż 249kg.  Spore luki bagażowe na dziobie i rufie a także spora przestrzeń między siedziskami pozwala zabrać cały niezbędny ekwipunek na wielodniowy spływ kajakowy.

Wypożyczenie kajaka Perception Prodigy 2 + wiosła i kamizelki asekuracyjne

Czas wypożyczenia kajaka Cena za kajak/dzień
powyżej 5 dni 45 zł
1-5 dzień 50 zł
Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń do nas lub napisz, pomożemy wybrać Tobie najlepszy kajak dopasowany dla Ciebie.

Polecane spływy kajakowe

Spływ kajakowy Rega Wśród wielu kajakarzy Rega uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych rzek województwa zachodniopomorskiego. Czwarta co do długości rzeka w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku czyni ją niezwykle atrakcyjną szczególnie dla tych, którzy cenią bliskość dzikiej przyrody i zróżnicowany charakter rzeki podczas spływu.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy miejscami trudny
Ilość tras: 11
Długość tras: 9-36 km

Czytaj więcej

Spływ kajakowy dla firm Spływ kajakowy to wyjątkowa forma aktywności fizycznej na łonie przyrody oraz świetny sposób na integrację i motywację uczestników imprezy. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów kajakarstwa i animatorów turystyki zadba o Państwa bezpieczeństwo na wodzie oraz zapewni również szereg atrakcji mających na celu integrację i motywację całej grupy.

Cena: od 50 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej

Spływ z cateringiem Uczta grillowa bez limitowanych porcji po spływie kajakowym z degustacją piw świata i napoi orientalnych to oferta kierowana dla tych którzy po wysiłku fizycznym na świeżym powietrzu lubią po prostu dobrze zjeść. W menu takiej uczty znajdziesz między innymi: karkówkę, filety drobiowe, kaszanki, kiełbasy, szaszłyki, warzywa, sosy, surówki itp.

Cena: od 69 zł/os
Poziom trudności: łatwy lub trudny
Ilość tras: 8
Długość tras: 9-20 km

Czytaj więcej