Blog

#

Szkolenia i kursy kajakowe

Ta oferta przygotowana jest specjalnie dla tych, którzy znudzili się pływaniem po popularnych szlakach kajakowych. Dla takich osób mamy specjalną ofertę, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających śmiałków. Dostarczymy profesjonalny sprzęt i zawieziemy Ciebie na takie trasy gdzie każdy kilometr rzeki będzie niezapomnianą przygodą życia.

więcej
#

Opis szlak kajakowy rzeka Rega mapa etapy

Wśród wielu kajakarzy Rega uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych rzek województwa zachodniopomorskiego. Czwarta co do długości rzeka w Polsce, która wpada bezpośrednio do Bałtyku czyni ją niezwykle atrakcyjną szczególnie dla tych, którzy cenią bliskość dzikiej przyrody i zróżnicowany charakter rzeki podczas spływu.

więcej
#

Spływy z prawdziwą ucztą grillową

Uczta grillowa bez limitowanych porcji po spływie kajakowym z degustacją piw świata i napoi orientalnych to oferta kierowana dla tych którzy po wysiłku fizycznym na świeżym powietrzu lubią po prostu dobrze zjeść. W menu takiej uczty znajdziesz między innymi: karkówkę, filety drobiowe, kaszanki, kiełbasy, szaszłyki, warzywa, sosy, surówki itp.

więcej
#

Spływ z kociołkiem

Spływ kajakowy z kociołkiem z ogniska na zakończenie to opcja dla miłośników kajaków i dobrej plenerowej kuchni.

więcej
#

Spływ kajakowy Odrą z Głogowa do Szczecina

Spływ kajakowy Odrą z okolic Głogowa do Szczecina to wspaniały pomysł na kilkudniowy spływ kajakowy jedna z najdłuższych i najpiękniejszych rzek Polski. Zmienny dziki krajobraz bliskość natury, dzikie biwaki na długo pozostają w pamięci tych którzy tego już doświadczyli.

więcej
#

Jaki kajak wypożyczyć na spływ kajakowy?

Nie wiesz jaki wypożyczyć kajak na spływ kajakowy? Nie ma problemu... Zadzwoń do nas lub napisz - na pewno Tobie pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt do Twoich umiejętności i planowanej trasy płynięcia

więcej
#

Wygodny kajak jednoosobowy dla dużych osób

Kajak amerykańskiej firmy Old Town dedykowany dla osób o dużych gabarytach ceniących przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo. Posiada znakomite właściwości nautyczne. Camden 120 został wyposażony w szczelny luk bagażowy na rufie oraz mały luk na podręczne drobiazgi na przodzie za kokpitem. Posiada także gumowy uchwyt na telefon, czy nawigacje GPS oraz uchwyt do napojów.

więcej
#

Spływy wielodniowe najpiękniejszymi rzekami

Jeśli chcesz spędzić urlop w kajaku i płynąć przez 7 do 10 dni jedną z najpiękniejszych rzek województwa zachodniopomorskiego, nie mogłeś lepiej trafić. Pomożemy Tobie w zaplanowaniu trasy spływu, wskażemy miejsca biwakowe, wywieziemy w górę rzeki i odbierzemy z miejsca do którego dopłyniesz. Również przewozimy bagaże wzdłuż szlaku.

więcej
Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń do nas lub napisz, pomożemy wybrać Tobie najlepszą rzekę dopasowaną do umiejętności oraz oczekiwanych atrakcji.